הצהרת נגישות
הינני יועצת לרופאים ומרפאות. האתר מיועד לרופאים ובעלי מרפאות. אין לי משרד משלי ואני נפגשת עם לקוחותיי
במרפאתם. 

נגישות האתר
על מנת שאוכל לספק שירות מיטבי, מקצועי ונגיש לכולם בצעתי את ההתאמות הנדרשות באתר האינטרנט שלי, והטמעתי את כללי הנגישות ככל שניתן בהתאם לעקרונות תקן הנגישות בישראל, תקנות שוויון זכויות לאנשים עם מוגבלות (התאמות נגישות לשירות), תשע"ג-2013 (סימן ג': שירותי האינטרנט).

האתר מותאם לדרישות הנגישות, בכדי להבטיח שהאתר שלי יהיה נוח יותר לשימוש ונגיש יותר לאנשים עם מוגבלויות, מתוך אמונה חזקה שלכל אדם יש את הזכות לחיות בכבוד, בשוויון, בנוחות ובעצמאות.

ניתן להפעיל את תפריט הנגישות על ידי לחיצה על סמל תפריט הנגישות שמופיע בפינת הדף. תפריט הנגישות והטכנולוגיה שמופעלת על האתר מאפשרים אופציות רבות כגון:
התאמת האתר למשתמשי קורא מסך, אפשרות לניווט באמצעות מקלדת, הגדלת פונטים, עצירת הבהובים, ניגודיות, הדגשת קישורים, שינוי פונט, ועוד אפשרויות רבות.
אם מצאתם ו/או נתקלתם בקשיים בגלישה באתר בנושא הנגישות או בכלל, נשמח לקבל פניות לקבלת מידע ו/או הצעות שיפור ו/או מייל עם דיווח על הבעיה, לרכז תחום הנגישות בחברה:

רכז תחום הנגישות רחל אידלסון

דואל אלקטרוני rachel@adelson.co.il

שירות לקוחות: ניתן ליצור קשר באמצעות –   0546-944544

כדי שאוכל לטפל בבעיה בדרך הטובה ביותר אני מבקשת לצרף את הפרטים בהם ניתן ליצור איתכם קשר במספר חלופות , בדף "צור קשר" באתר מטה. אנא ציינו  כמה שיותר פרטים בנוגע לבעיה בה נתקלתם. לדוגמא: תיאור הבעיה, פירוט הבעיה והעמודים בהם גלשתם, סוג וגרסת הדפדפן בו אתם משתמשים , מערכת ההפעלה, סוג הטכנולוגיה המסייעת בה אתם עושים שימוש וכו'.

למידע ו/או הצעות בדבר התאמות נגישות ו/או שירותי עזר ניתן לפנות ישירות בדרכי התקשורת המופיעות לעיל.